Który znak zodiaku jest najlepszy w łóżku?

Znaki zodiaku przypisane każdemu z nas mogą nam wiele powiedzieć. A jaki znak zodiaku jest najlepszy w łóżku?

Skorpion- ten znak zodiaku wzbudza respekt i mimo wielu nieprzychylnych opinii, to właśnie osoby spod znaku skorpiona są najgorętsze w łóżku. Zdecydowanie są najbardziej chętne na eksperymenty.
Wodnik- wodniki znane są ze spontaniczności i podążania własnymi ścieżkami. Z nimi nigdy nie jest tak samo, są bardzo otwarte na nowe doświadczenia oraz na baraszkowanie poza ścianami sypialni…
Byk- osoby spod tego znaku są znane z upodobań do luksusu i wszelkich przyjemności. Są bardzo zmysłowe i bardzo dbają o swojego partnera w sypialni, co sprawia, że znajdują się bardzo wysoko w rankingu najlepszych w łóżku.
Lew- lwy są pewne siebie, odważne i dumne, tak samo jest w łóżku. Bardzo lubią zadowalać swoich partnerów, więc zadbają o każdy szczegół, tak aby być najlepszym kochankiem.
Strzelec – strzelce są bardzo radosne i kochają życie. W sypialni bywają bardzo otwarte i uwielbiają żartować, stąd na pewno upojna noc z osobami spod znaku strzelca zapada w pamięć na długo.
Ryby- osoby spod znaku ryb bardzo lubią być dopieszczane, a gdy dostaną to czego chcą, z pewnością się odwdzięczą. Ryby są otwarte, lubią zdecydowane osoby i nietypowe propozycje.
Panna- panny to profesjonaliści i perfekcjoniści także w sypialni. Doprowadzają wszystko do perfekcji, dla niektórych może to być nieco nudne i przewidywalne, ale z pewnością zadowolą swojego partnera.
Baran- barany są bardzo spontaniczne i wybuchowe, seks nie raz jest taki sam. Nagły i spontaniczny. To z pewnością cudowne doświadczenie, o ile ma się podobne upodobania do Barana.
Rak- raki są bardzo uczuciowe i rodzinne, dlatego w łóżku są bardzo romantyczne i dbają o potrzeby swojego partnera. Nie raz są dosyć przewidywalne, co nie każdemu może się podobać.
Koziorożec- koziorożce są bardzo praktyczne i stanowcze. Nie lubią spontaniczności w łóżku i trzymają się wypracowanych technik. Nic w tym złego, ponieważ są w tym świetne, ale dla osób spragnionych czegoś nowego, Koziorożec nie jest najlepszym kochankiem.
Waga- do Wagi ciężko się zbliżyć, gdyż często pogrywa ze swoim partnerem, w łóżku często są bierne. Jeśli odpowiednio naprowadzisz osobę spod znaku Wagi, to może być cudowna noc dla was obojga.
Bliźnięta- osoby spod znaku bliźniąt są niesamowicie zmienne i szybkie. Może się wydawać, że mają ochotę na upojną noc, a potem nagle zmieniają zdanie. Stąd, wiele osób traci cierpliwość. Bliźnięta uwielbiają być adorowane, więc należy mieć odpowiednie podejście, a zadowolone będą obie strony.

You can enable/disable right click