Pełny horoskop na 34 tydzień 2020 roku

Miłość, fortuna, czy może oszustwo? Sprawdź, co na ten tydzień przygotowały dla Ciebie gwiazdy!

Baran
Ten tydzień będzie obwity w niespodzianki. Nie zapomnij o otwartości na nowe znajomości i propozycje zarobku. Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół, bo w tym tygodniu mogą wbić Ci nóż w plecy i to bardzo dotkliwie! Dotyczy to zwłaszcza tej osoby, wobec której żywisz podejrzenia do kilku tygodni.

Byk
To nie jest dobry tydzień dla życia romantycznego byków. Lepiej nie angażuj się w żadne nowe relacje, zwłaszcza na portalach randkowych. Nie daj się jednak zdołować, bo w twoim życiu zawodowym trafi Ci się ogromne szczęście. Gwiazdy nie mówią dokładnie, czy chodzi o pieniądze, czy pozycję, ale możesz być pewny, że miło się zaskoczysz.

Bliźnięta
Dla osób spod znaku bliźniąt ten tydzień będzie bardzo spokojny. Raczej nie czekają Cię większe zmiany, niestety nawet te pozytywne. Nie jest to jednak powód do zmartwień, bo gwiazdy obiecują Ci mocną stabilność życiową i finansową. Nie trać jednak głowy, wszystkie twoje plany się powiodą.

Rak
W tym tygodniu osoby spod znaku raka wpadną w spory konflikt, ale nie koniecznie z prawem. Gwizdy mówią, że pokłócisz się ze swoją bliską osobą, a kłótnia mocno Tobą wstrząśnie. Powstrzymaj się jednak do wszczynania wojny, emocje poprowadzą Cię bardzo zgubną ścieżką!

Lew
Ten tydzień przyniesie Ci kilka rozczarowań, zwłaszcza związanych z życiem prywatnym. W życiu zawodowym może być spokojnej, ale nie ma co liczyć na rewelacje. Praca zespołowa też nie będzie Ci szła najlepiej, nie daj się wyprowadzić swoim znajomym z pracy z równowagi, bo będzie to miało fatalne konsekwencje.

Panna
Ten tydzień pomoże Ci się wyciszyć i przemyśleć kilka najważniejszych spraw. Dobrze zrobi Ci chwila relaksu. Twoja praca będzie bardzo owocna i ktoś zdecyduje się ją docenić. Ponadto cały tydzień będzie dla Ciebie bardzo owocny. Nie daj sobie wmówić, że za mało się starasz i biegnij do przodu!

Waga
Ten tydzień sprzyja spełnianiom marzeń, szczególnie dla osób spod znaku Wagi. Twoje plany są skazane na sukces, a twoje relacje zaczną się układać dobrze, jak jeszcze nigdy. To również doskonały tydzień na rozpoczęcie diety, którą od dawna masz na oku, ale do której nie mogłeś się przekonać.

Skorpion
Ten tydzień doda Ci masę energii, uważaj jednak, na co ją wykorzystujesz! Ktoś wyjątkowo złośliwy bardzo postara się, abyś popełnił jakiś błąd. W tej sprawie pojawi się niespodziewany sprzymierzeniec, ale nie ufaj mu bezgranicznie! Pamiętaj też o dobrym nawodnieniu, bo ten tydzień może być dla skorpionów bardzo stresujący!

Strzelec
W tym tygodniu przyjdzie Ci się zmierzyć z czymś, czego od dawna się obawiasz i miałeś nadzieję, że nie przyjdzie. Bądź odważny i staw czoła zagrożeniu, a na pewno Ci się to opłaci. To też tydzień doskonały na drobne przyjemności: wybierz się do spa albo poświęć wieczór na czytanie książki.

Koziorożec
Ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze dla twojego życia uczuciowego. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, konieczni postaw na duży krok w relacji na przód. To samo dotyczy twojego życia zawodowego, nie bój się wyciągnąć ręki po swoje i otwarcie mówić o swojej wartości, jaką wnosisz do firmy.

Wodnik
W tym tygodniu pogoda może Cię mocno przytłoczyć. Mogą dosięgnąć Cię też wahania nastroju. Jeśli poczujesz się za bardzo przytłoczony, nie wahaj się i skorzystaj z pomocy psychologa. Porozmawiaj o rzeczach, które zaprzątają Ci głowę z kimś bliskim i poproś o radę. W tym tygodniu bardzo Ci to pomoże.

Ryby
Dla osób spod znaku ryb ten tydzień będzie jazdą bez trzymanki. Nie tylko spotka Cię spore, ale przyjemne zaskoczenie w pracy, ale także twoje życie towarzyskie nabierze rumieńców. Nie musisz też bać się o pieniądze, te bowiem czekają tuż za rogiem, być może nawet dosłownie.

You can enable/disable right click